Lenovo ThinkPad P53s Laptop 8th Gen Intel i7-8565U 16GB RAM 512GB SSD 2GB NVIDIA Quadro P520 15.6″ FHD Display – Windows 11 Pro (Blue)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Model | Lenovo ThinkPad P53s |
| Processor | Intel Core i7-8565U |
| RAM | 16GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Graphics | NVIDIA Quadro P520 (2GB) |
| Display | 15.6" FHD |
| OS | Windows 11 Pro |