Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 10th Gen Intel Core i7-10850H 16GB RAM 512GB SSD 4GB NVIDIA Quadro T1000 15.6″ FHD Display – Windows 11 Pro (Blue)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad P15 Gen 1 |
| Processor | Intel Core i7-10850H |
| RAM | 16GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Graphics | NVIDIA Quadro T1000 (4GB) |
| Display | 15.6" FHD |
| OS | Windows 11 Pro |