Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 10th Gen Intel Core i7 10850H 16GB RAM 512GB SSD 6GB NVIDIA Quadro RTX 3000 15.6″ FHD Display – Windows 11 Pro (Blue)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad P15 Gen 1 |
| Processor | Intel Core i7-10850H (10th Gen) |
| Graphics | NVIDIA Quadro RTX 3000 (6GB) |
| Memory | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6" Full HD (1920×1080) |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Form Factor | Mobile Workstation |
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 10th Gen Intel i7-10850H 16GB RAM 512GB SSD 4GB NVIDIA Quadro T2000 15.6″ FHD Display – Windows 11 Pro (Blue)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad P15 Gen 1 |
| Processor | Intel Core i7-10850H |
| Graphics | NVIDIA Quadro T2000 (4GB) |
| Memory | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6" FHD (1920×1080) |
| OS | Windows 11 Pro |
| Type | Mobile Workstation |