HP EliteBook 660 G11 Laptop 15th Gen Intel Ultra 5-155U 16GB RAM 512GB SSD 16.0″ IPS FHD Display Backlit Keyboard – Windows 11 Pro (B)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 660 G11 |
| Processor | Intel Core Ultra 5-155U |
| Graphics | Intel Integrated Graphics |
| Memory | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 16″ WUXGA/FHD IPS |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Build | Aluminum chassis |
| Keyboard | Backlit |
HP EliteBook 660 G11 Laptop 15th Gen Intel Ultra 7-155U 16GB RAM 512GB SSD 16.0″ IPS FHD Display Backlit Keyboard – Windows 11 Pro (B)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 660 G11 |
| Processor | Intel Core Ultra 7-155U |
| Memory | 16GB RAM |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 16.0″ FHD IPS |
| Keyboard | Backlit |
| OS | Windows 11 Pro |