(Open Box) HP EliteBook 640 G11 15th Gen Intel Core Ultra 5-155U 16GB RAM 512GB SSD Backlit Keyboard 14″ FHD Display – Windows 11 Pro (B)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 640 G11 |
| Processor | Intel Core Ultra 5-155U |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 14″ FHD (1920×1080) |
| Graphics | Integrated Intel Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Backlit Keyboard |
| Connectivity | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
(Open Box) HP EliteBook 640 G11 15th Gen Intel Core Ultra 5-155U 8GB RAM 512GB SSD Backlit Keyboard 14″ FHD Display – Windows 11 Pro (B)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 640 G11 |
| Processor | Intel Core Ultra 5-155U |
| RAM | 8GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 14″ FHD (1920×1080) |
| Graphics | Integrated Intel Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Backlit Keyboard |
| Connectivity | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
(Open Box) HP EliteBook 640 G11 15th Gen Intel Core Ultra 7-155U 16GB RAM 512GB SSD Backlit Keyboard 14″ FHD Display – Windows 11 Pro (B)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 640 G11 |
| Processor | Intel Core Ultra 7-155U |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 14″ FHD |
| Graphics | Integrated Intel Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Backlit Keyboard |
| Connectivity | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
(Open Box) HP EliteBook 640 G11 15th Gen Intel Core Ultra 7-155U 8GB RAM 512GB SSD Backlit Keyboard 14″ FHD Display – Windows 11 Pro (B)
Product Highlights
| Category | Details |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 640 G11 |
| Processor | Intel Core Ultra 7-155U |
| RAM | 8GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 14″ FHD (1920×1080) |
| Graphics | Integrated Intel Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Backlit Keyboard |
| Connectivity | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |